לקוחות-מספרים

הסוכנות היהודית

 הנדון: מכתב תודה לחברת exite
 
ללא ספק היה זה תענוג מוחלט לעבוד מולכם - מקצועית ואישית. היצירתיות בעיצוב הכללי של האתר היוותה את הספתח לתחילתה של עבודה מופלאה לקראת השקת האתר. במקביל גיליתי שלא מדובר רק במקצועיות טכנית ויצירתיות, אלא זמינות יוצאת דופן לכל שאלה, תקלה, התלבטות או תוספת שנדרשנו לה. נראה כאילו בכל שעה שהיא, אופיר תמיד נמצא על הקו עם איחול "בוקר/צהריים/אחה"צ טובים" ועל כל שאלה - מיד תשובה ופתרון, בלי לאות, בלי התחמקות חלילה ותמיד באדיבות ובמקצועיות, גם לאחר העלאת האתר לאוויר.
העבודה על הזנת התכנים באתר התגלתה כפשוטה בצורה יוצאת דופן כשתוך שעה הרגשתי מינימום מתכנתת אתרים בעצמי ואם לרגע היו חששות בתחילת התהליך, הן נמוגו כשהבנתי שמדובר בעבודה פשוטה ואף מהנה.
 
הגענו לעבוד עם אקסייט בעקבות המלצה וזה דבר שלא נהוג בארגון שבו ישנה מערכת שמתפעלת דברים שכאלו בכוחות עצמה, אך הצרכים העכשוויים שלנו להקמת אתר "בין לילה", אפשרו לנו לצאת לעבוד עם ספק חיצוני. מהר מאוד ההחלטה הוכיחה עצמה כמשתלמת ביותר. האתר רק עלה לאוויר אבל התגובות החיוביות כבר זורמות וההתפעלות על אתר בכזו איכות, בזמן כה קצר, לא איחרה לבוא.
 
אופיר ומשה - תודה רבה על מקצועיות שלובה באכפתיות וזמינות ללא פשרות, אופיר - תודה אישית, למי שהיווה עבורי את איש הקשר לאקסייט - הרבה תודה על הכל!!!
 
ליעד שחר-גפן
יחידת אקטיביזם חברתי וחוויות בישראל
הסוכנות היהודית

 
 
+